Pts – Cts: 08:00 – 18:00
+90 (312) 385 64 15 (Pbx)
info@kiranbilya.com

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Kıran Bilyacılık Tic.ve San.Ltd.Şti. 1988 yılında kurulmuş olup, kuruluşundan itibaren her geçen gün sektördeki yerini sağlamlaştırarak büyümüştür.

Dünyaca tanınan rulmanlar,yağ keçeleri , V-kayışları ve diğer güç aktarma organlarının yetkili distribütör sıfatıyla Türkiye genelinde satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kamu ve özel sektör kurum ve kuruluşlarına, imalat sanayii,  otomotiv yan sanayii ve iş makineleri yedek parça tedarikçisi olarak hizmet vermektedir.

1996 yılından beri Ostim ve İvedik Organize Sanayi Bölgelerinde yer almaktadır.

Dünyanın ilk rulman üreticisi olan FAG markasının distribütörlüğünü yapan Kıran Bilyacılık; geniş stok, deneyimli personel kadrosu, mühendislik desteği ve müşteri ve çözüm  odaklı hizmet anlayışı ile yıllardır sektörde en çok tercih edilen firmalardan biridir.

Vizyonumuz

Kıran Bilyacılık‘ın amacı her zaman ve her yerde müşteri odaklı, entegre iletişim çözümleri ile müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır. Modern ve teknolojik araçlar ile müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmayı amaçlamaktayız.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlamaktayız.

ARAYINIZ